طراحی سایت مهدکودکReviewed by محمدرضا جوانی on Feb 14Rating: 5.0طراحی سایت مهدکودکبه طور حتم، یکی از مهم‌ترین دوران زندگی هر فرد دوران کودکی است. این دوران از آن جهت بسیار مهم است که پایه بسیاری از ویژگی‌های شخصیتی انسان‌ها، در این دوران شکل می‌گیرد؛ بنابراین تک ‌تک لحظاتی که یک کودک با آن‌ها مواجه است، افراد مختلف، بازی‌ها و سرگرمی‌های مختلف، در رشد و تربیت کودک بسیار اهمیت دارد.

اگر شما صاحب یک مهدکودک باشید و یا اگر علاقه‌مند به کار در این حوزه و ارائه اطلاعات مفید به کودکان و والدین آن‌ها هستید، شما می‌توانید از یک‌راه نسبتا کم‌هزینه و مناسب جهت رسیدن به خواسته‌تان استفاده کنید. شما می‌توانید با طراحی سایت مهدکودک یک وب سایت داشته باشید؛ اما نه هر وب‌سایتی. شما باید یک وب‌سایت تخصصی برای کودکان داشته باشید.

به طور حتم، یکی از مهم‌ترین دوران زندگی هر فرد دوران کودکی است. این دوران از آن جهت بسیار مهم است که پایه بسیاری از ویژگی‌های شخصیتی انسان‌ها، در این دوران شکل می‌گیرد؛ بنابراین تک ‌تک لحظاتی که یک کودک با آن‌ها مواجه است، افراد مختلف، بازی‌ها و سرگرمی‌های مختلف، در رشد و تربیت کودک بسیار اهمیت دارد.

بنابراین همه پدر و مادرها نیازمند افزایش دانش و آگاهی خود نسبت به کودکان خود هستند. آن‌ها باید بدانند که هر کودک در هر دوره زمانی چگونه باید باشد و چه رفتاری طبیعی و چه رفتاری غیر طبیعی قلمداد می‌شود؛ اما این اطلاعات چگونه به دست می‌آید؟

اغلب در گذشته‌ها، پدر و مادرها هنگامی‌که صاحب فرزند می‌شدند، به دلیل عدم وجود هیچ منبعی به جز خانواده، بسیاری از مشکلات و مسائل خود را طبق قواعد حاکم بر خانواده خود حل می‌کردند. در واقع تجربه مادر و پدر آن‌ها، به آن‌ها کمک می‌کرد تا بدانند در هر شرایطی چه‌کاری را باید انجام دهند؛ اما بعضی از این رفتارهای توصیه‌شده توسط پدر و مادرها نیز دارای اشکال بوده و اثرات بدی در تربیت فرزند می‌گذارند؛ پس پدر و مادرها به دنبال منابع دیگری برای کمک گرفتن در تربیت فرزندان خود بودند.

با گذشت زمان، دانشمندان و پزشکان متخصصی در حوزه روانشناسی کودک فعالیت‌های بسیار خوبی انجام دادند و به دستاوردهای بزرگی رسیدند. برای آگاهی از این دستاوردها، پدر و مادرها نیاز است تا هنگام برخورد به مشکلی به مشاوران کودک و خانواده مراجعه کنند؛ اما این کار همیشه شدنی نیست. راه دیگر استفاده از کتاب‌هایی است که دراین‌باره نوشته‌شده‌اند؛ اما مشکلی که کتاب‌ها دارند این است که اولا هنگام مشکل در دسترس نیستند و ثانیا پدر و مادرها اکثر نمی‌دانند برای مشکل ایجادشده‌شان به سراغ چه کتابی بروند؛ بنابراین آن‌ها اکثر اقدام به مطالعه کتاب‌های عمومی در این حوزه می‌کنند.

امروزه با رشد و پیشرفت تکنولوژی،  گستردگی اینترنت در میان اقشار جامعه بسیار زیاد است. همین امر باعث شده است تا بتوان بسیاری از خدمات را تحت عنوان وب‌سایت‌ها و برنامه‌های کامپیوتری به علاقه‌مندان آن‌ها ارائه داد.

طراحی سایت تخصصی برای کودکان، می‌تواند یک منبع فوق‌العاده مفید و در دسترس را برای سرگرمی کودکان و افزایش دانش و آگاهی والدین آن‌ها باشد.

ما در اطلس نیک با استفاده از بهترین متدها و فناوری ها و احترام به خواسته های شما در طراحی وب سایت می توانیم گزینه ای بسیار مناسب برایتان باشیم.

یک وب‌سایت تخصصی کودکان در حالت کلی باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

ظاهر گرافیکی زیبا و جذاب در طراحی سایت به همراه استفاده از تصاویر و شعرهای زیبا جهت کودکان

امکان ارائه مقالات آموزشی در زمینه های گوناگون برای کودکان و والدین

امکان قرار دادن محتواهای آموزشی مالتی مدیا نظیر صوت، ویدئو

امکان قرار دادن انواع سرگرمی‌های گوناگون اینترنتی در

در جهت آموزش و سرگرم کردن آن‌ها، مواردی مانند بازی‌های اینترنتی در دسته‌بندی‌های متفاوت، رنگ‌آمیزی و نقاشی، کاردستی، داستان، لطیفه، چیستان، شعر و…

امکان معرفی راهکارهایی برای والدین جهت راهنمایی به آن‌ها مربوط به دوره قبل از تولد فرزند

امکان فروش محصولات و اسباب‌بازی‌های برای کودکان توسط فروشگاه‌های اینترنتی باقابلیت پرداخت آنلاین

امکان قرار دادن کتاب‌های الکترونیکی برای رده‌بندی‌های مختلف سنی کودکان و…

 

درباره محمدرضا جوانی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *