چرا طراحی خوب یک وب‌سایت برای هر کسب‌وکار ضروری است؟Reviewed by مهدی احمدی پور on Jul 15Rating: 4.5چرا طراحی خوب یک وب‌سایت برای هر کسب‌وکار ضروری است؟طراحی سایت اصولی،یکی از عوامل بسیار مهم در طراحی سایت است.به‌جا بودن و جلوه خوب طراحی یک سایت می‌تواند تأثیرات خوبی برای جذب کاربر به سایت شما داشته باشد.

مدت مطالعه : 2 دقیقه

چرا طراحی خوب یک وب‌سایت برای هر کسب‌وکار ضروری است؟

چرا طراحی خوب یک وب‌سایت برای هر کسب‌وکار ضروری است؟ این جمله‌ای است که این روزها صاحب هر کسب‌وکاری در گوگل جست جو می‌کند ، ما در طراحی سایت به نحوه چیدمان و کار آیی سایت می‌پردازیم.اگر سایتی کارآمد نباشد نحوه چیدمان آن به چشم نمی‌خورد ، حال چند مورد از مهم‌ترین مسئله‌ها که  در طراحی سایت خوب و کارآمد ضروری است را به آن اشاره می‌کنیم.

  • برای راضی نگه‌داشتن کاربر از سایت شما باید بر روی زمان بارگذاری (Load) صفحه بیشتر تمرکز کنید که به‌محض ورود به سایت .صفحه موردنظر شما هر چه زودتر باز شود.
  • تا حد امکان از استفاده عوامل گرافیکی در سایت خودداری کنید ،زیرا باعث کم شدن سرعت بارگذاری (Load )صفحه موردنظر می‌شود.
  • اگر هم از عوامل گرافیکی استفاده کردید با پایین آوردن سایز آن به کم شدن سرعت صفحه سایت کمک زیادی می‌کنید
  • ایجاد نقشه برای سایت باعث افزایش امتیاز شما در موتورهای جستجو می‌شود.همچنین عامل مؤثر برای راهنمای استفاده کاربر از سایت‌های طراحی است.
  • توجه داشته باشید که داشتن غلط نوشتاری نه‌تنها باعث امتیاز منفی در موتورهای جستجو شده،بلکه باعث رانده شدن کاربر از سایت  می‌شود. همچنین نداشتن غلط نوشتاری و توضیح ساده می‌تواند در طراحی شما تأثیر خیلی خوبی داشته باشد.
  • با گذاشتن آدرس سایت و پست الکترونیکی خود در تمام صفحات به کاربر کمک می‌کنید تا به‌راحتی بتوانند با شما در ارتباط باشند.
  • همچنین گذاشتن شماره تماس و آدرس (محل کار) در سایت یکی از عوامل بسیار خوب برای راحت پیدا کردن شما از سوی کاربر سایت است.
  • همچنین گذاشتن مقالات مختلف در سایت باعث ورود کاربران زیادی به سایت است که خود می‌تواند عامل مناسبی برای جذب کاربر باشد.

طراحی سایت اصولی،یکی از عوامل بسیار مهم در طراحی سایت است.به‌جا بودن و جلوه خوب طراحی یک سایت می‌تواند تأثیرات خوبی برای جذب کاربر به سایت شما داشته باشد.

درباره مهدی احمدی پور

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *