طراحی وب سایت تجارت الکترونیکReviewed by مهدی احمد پور on Jul 16Rating: 4.0طراحی وب سایت تجارت الکترونیکاگر شما هم مانند دیگر استفاده‌کنندهای مدام از سایت باشید. قطعاً میدانید که یک سایت تجارت الکترونیک می‌تواند شما رو در تجارت‌هایتان موفق‌تر نشان دهد.

مدت مطالعه : 1:30 دقیقه

طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

اگر شما هم مانند دیگر استفاده‌کنندهای مدام از سایت باشید. قطعاً میدانید که یک سایت تجارت الکترونیک می‌تواند شما رو در تجارت‌هایتان موفق‌تر نشان دهد.

و اما اصلاً تجارت الکترونیک چیست؟

 • به تمام فرایندهای بروز که با اینترنت انجام می‌شود تجارت الکترونیک گفته می‌شود.
 • تجارت الکترونیک یعنی انجام تبادلات تجاری در صفحه وب
 • در اثر تجارت الکترونیک را می‌توان انجام هرگونه امور بازاری به‌صورت آنلاین در صفحه وب در نظر گرفت.

همان‌طور که گفته شد تجارت الکترونیک به خریدوفروش کالا از طریق اینترنت گفته می‌شود

به‌طور واضح‌تر می‌توان گفت که هرگونه جابه‌جایی محصول و یا خدمات با استفاده از صفحه وب و پرداخت هزینه آن از همین راه را می‌توان تجارت الکترونیک نام برد.

 • تجارت الکترونیک را در اثر تجارت بدون کاغذ میگویند

اگر شما هم یکی از علاقه‌مندان به ایجاد سایت تجارت الکترونیک شدید گروه اطلس نیک متواند در ساخت سایت کمک به بسزایی برای شما عزیزان ارائه دهد.

 • در سایت تجارت الکترونیک مدیریت سایت، به تجربه و کمی اطلاعات در مورد طراحی سایت احتیاج دارد تا بتواند بهتر سایت را مدیریت کند.
 • برای راضی نگه‌داشتن کاربر از سایت شما باید روی زمان بارگذاری (Load) صفحه بیشتر تمرکز کنید که . به‌محض ورد به سایت، صفحه موردنظر کاربر هرچه سریع‌تر باز شود.

و تا حد امکان از استفاده عوامل گرافیکی در سایت خودداری کنید ،زیرا باعث کم شدن سرعت بارگذاری (Load )صفحه موردنظر می‌شود.

 • اگر هم از عوامل گرافیکی استفاده کردید با پایین آوردن سایز آن به کم شدن سرعت صفحه سایت کمک زیادی می‌کنید.
 • نقشه سایت

ایجاد نقشه برای سایت باعث افزایش امتیاز شما در موتورهای جستجو می‌شود.همچنین عامل مؤثر برای راهنمای استفاده کاربر از سایت‌های تجارت الکترونیک است.

 • توجه داشته باشید که داشتن غلط نوشتاری نه‌تنها باعث امتیاز منفی در موتورهای جستجو شده،بلکه باعث رانده شدن کاربر از سایت  می‌شود. همچنین نداشتن غلط نوشتاری و توضیح ساده می‌تواند در تجارت شما تأثیر خیلی خوبی داشته باشد.
 • امنیت سایت

قسمت فروش سایت باید بسیار امن باشد و کاربران  نیز از امن بودن سایت اطمینان حاصل نمایند،شما باید به کاربر جوری اطمینان دهید که اطلاعات او در جای امن و مطمئن وجود دارد و به‌هیچ‌عنوان این اطلاعات فروخته نخواهد شد،همان‌طور که میدانید این موضوع برای کاربر داری اهمیت بسیاری هست.

 • تشکر و قدردانی از مشتری

پس از دریافت سفارش مشتری در صفحه‌ای جدا و با ارسال پیامک از او با کلماتی بسیار مؤدبانه تشکر و قدردانی نمایید.تا  خریدار از خرید  خود خرد سند و راضی باشد.این عمر باعث  جلب مشتری می‌شود.

ما بهترین نیستیم اما با استفاده از همفکری شما برای جلب رضایت شما قطعاً بهترین خواهیم شد.

اطلس نیک می‌کوشد برای برتری شما

درباره مهدی احمدی پور

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *